O firmie

DAJAR to europejski lider produkcji i dystrybucji AGD, mebli ogrodowych oraz artykułów dla branży HoReCa. Dajar to 100% polskiego kapitału i jedna z 500 największych polskich firm. Firma w roku 2021 sprzedała ponad 55 000 000 produktów, które użytkowane są przez konsumentów w ponad 50 krajach.

Oferta produktowa firmy tworzona jest na bazie współpracy z największymi na świecie dostawcami oraz dzięki bogatemu portfolio marek własnych.

Dajar to również jeden z czołowych dostawców kompleksowych rozwiązań umożliwiających prowadzenie akcji lojalnościowych w sieciach handlowych.

 

Centra dystrybucyjne

Posiadamy 7 oddziałów hurtowych obsługujących wszystkie regiony Polski oraz magazyn centralny w Toruniu.
Dysponujemy 65 000 m2 powierzchni magazynowej, mogącej pomieścić 81 000 palet. Magazyn centralny w Toruniu ma powierzchnię 30 000 m2 oraz 10 ramp załadunkowych

Każdy magazyn wyposażony jest w nowoczesny system informatyczny, dzięki któremu możliwe jest sprawne wysyłanie towarów do każdego miejsca w Europie.

Fabryki Dajar

Dwie fabryki Dajar, zlokalizowane w Koszalinie i w Miastku, produkują meble ogrodowe i kempingowe, deski do prasowania, suszarki do bielizny oraz poduszki do mebli ogrodowych.

Dzięki najnowocześniejszej technologii produkcji jakość naszych wyrobów odpowiada światowym standardom, co potwierdzają uzyskane certyfikaty zarzadzania: jakością wg normy ISO 9001:2015, bezpieczeństwem wg ISO 45001:2018 i środowiskiem wg ISO 14001:2015

W szwalni w Koszalinie zatrudniamy ponad 100 osób. W ciągu roku nasz zakład zużywa 1 500 000 m bieżących tkanin. Jedna osoba pracująca w szwalni produkuje rocznie dwie ciężarówki poduszek do mebli ogrodowych.

Nasza fabryka mebli ogrodowych w Miastku o powierzchni 13 000 m2 w szczytach produkcyjnych zatrudnia około 400 osób. W sezonie każdego dnia z zakładu wyjeżdża 8 ciężarówek produktów.

Obsługa klienta

Indywidualną i kompleksową obsługę naszych klientów świadczy profesjonalny dział handlowy, z osobnymi strukturami dedykowanymi obsłudze klientów w kanale tradycyjnym (wyspecjalizowane sklepy detaliczne i hurtownie) oraz nowoczesnym (supermarkety i hipermarkety). Do obsługi branży HoReCa stworzyliśmy specjalny, ekspercki dział sprzedaży, obsługujący wszystkie segmenty rynku gastronomicznego.

Odrębny specjalistyczny dział B2B obsługuje klientów instytucjonalnych i korporacyjnych w zakresie potrzeb marketingowych, nagród do programów lojalnościowych, programów motywacyjnych, konkursów, sprzedaży premiowej. Oferujemy spersonalizowane oferty dostosowane do potrzeb i kompleksową obsługę szytych na miarę programów lojalnościowych. Do naszych klientów należą między innymi: Philips, BP, 3M, Energizer, Maspex, Zelmer.

Nasze sklepy

Posiadamy 13 sklepów własnych w Polsce. Obecne są na rynku pod nazwą Dajar Home&Garden. Wszystkie nasze sklepy znajdują się w centrach outletowych, oferując przede wszystkim artykuły specjalne i końcówki kolekcji.

Prowadzimy również sprzedaż internetową na kilku rynkach europejskich w oparciu o własną platformę e-commerce.

Dla partnerów

Dajar jest największym dystrybutorem produktów gospodarstwa domowego i mebli ogrodowych w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się polskimi i światowymi producentami AGD - posiadamy największą ofertę na rynku. Dzięki własnym zakładom w Polsce, produkującym meble ogrodowe, deski do prasowania i suszarki do bielizny nasza oferta jest bardzo szeroka i idealnie dopasowana do oczekiwań konsumentów.

Naszą ofertę kierujemy m.in. do klientów indywidualnych, sklepów lokalnych, sklepów specjalistycznych, lokalnych sieci handlowych, jak również do małej gastronomii. Prowadzimy obsługę kanału tradycyjnego poprzez sieć przedstawicieli handlowych oraz siedem oddziałów hurtowni zlokalizowanych w różnych rejonach kraju.

Różnorodność produktów, jakie oferujemy, jest w stanie zadowolić wiele gustów i potrzeb. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam idealnie dobierać asortyment oraz dynamicznie dostosowywać się do wymagań klienta.

Zapraszamy do naszych profesjonalnych wzorcowni w hurtowniach.

Naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i wspólnych korzyściach.

HoReCa

W 2004 r. powołaliśmy zespół specjalistów HoReCa, którzy w oparciu o wiedzę i zdobywane doświadczenia dopasowują ofertę do potrzeb profesjonalnej gastronomii. Jesteśmy jedną z najprężniejszych firm w branży, na co niewątpliwym dowodem jest portfolio marek, które wpisują się w naszą ofertę. Znajdziecie u nas szeroki wybór produktów dla hoteli, restauracji, kawiarni, firm cateringowych i salonów SPA. Zawsze staramy się być blisko, dlatego w kilku miastach w Polsce możesz odwiedzić naszą wzorcownię, spotkać się z doradcą z Twojego regionu.